12 Şubat 2020      1409 Okuma      , , , , , , ,

İŞÇİMATİK, çalışanların hayatını kolaylaştırmak ve onların çalışma hayatında ihtiyaç duyduğu tüm hesaplamaları kolayca yapabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir platformdur. Türkiye’nin ilk mobil hesaplama uygulaması olan İŞÇİMATİK sayesinde artık tüm hesaplamalarınızı, istediğiniz yerden kolayca yapabileceksiniz.

18 farklı hesaplama aracı;

İŞÇİMATİK, sizlere 18 farklı hesaplama aracı sunuyor. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, AGİ, maaş, yıllık izin suresi, yıllık izin ücreti, fazla mesai ücreti gibi çok sayıda hesaplamayı, uygulamamız ile kolayca yapabilirsiniz. Üstelik sizden gerekli olmayan hiçbir kişisel bilgi istenmez. Hesaplamaları yaparken girmiş olduğunuz hiçbir bilgi kaydedilmez ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Bu nedenle oldukça güvenli olarak kullanılabilir.

Her zaman ve her yerde;

İŞÇİMATİK uygulamamızı her zaman ve her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü uygulamamız ücretsiz olarak sunulur. Apple Store ve Play Store mağazalarını kullanarak, uygulamayı ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için giriş yapmanıza gerek yoktur. Aynı zamanda internetinizden de harcamaz. Telefonunuz internete bağlı olmasa bile hesaplamalarınızı yapabilmenizi sağlar.

Son derece güvenli;

İŞÇİMATİK uygulamamız, sizden hiçbir kişisel bilgiyi istemez ve hesaplama yapmak için girmiş olduğunuz bilgiler kayıt altına alınmaz. Uygulamamızı kullanmak için kayıt olmanıza ya da giriş yapmamıza gerek yoktur. Hesaplama yaparken kullandığınız veriler de kayıt edilmez ve hemen silinir. Doğal olarak girdiğiniz hiçbir bilginizin üçüncü kişilerin eline geçme ihtimali yoktur.

Haklarınızı öğrenin;

İŞÇİMATİK uygulamamızı kullanarak, iş hayatında sahip olduğunuz tüm hakları da öğrenebilirsiniz. Örneğin; bir işçi ne kadar kıdem tazminatı alması gerektiğini ve kıdem tazminatı alması için ne kadar süre daha çalışması gerektiğini uygulamanız sayesinde hesaplayabilir, hatta alacağı tazminat tutarından hangi kesintilerin yapıldığını ve net alacağı tutarı da görebilir. Bu sayede yanlış ödenen tutarlar için itiraz edebilir ve hakkını arayabilir.

İşçiler bu örnekteki gibi pek çok hesaplamayı yapabilir ve gerekli gördüğü durumlarda itiraz hakkını kullanabilir. Hatta kıdem tazminatı alıp alamayacağı, işsizlik maaşını ne zaman ve nasıl hak edeceği, doğum borçlanması yapıp yapmayacağı gibi haklarını da mevzuata göre öğrenebilir.

Her zaman güncel;

Uygulamamız yeni çıkan mevzuatları ve son güncellemeleri dikkate alır. Geniş bilgi alt yapısı sayesinde en güncel hesaplama tutarlarına ve vergi kesintilerine ulaşabilirsiniz. Her yıl güncellenen veriler ile her zaman ve her yerde doğru hesaplama yapabilirsiniz.

Sizler de hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamaya hemen sahip olmak ve hesaplamalarınızı dilediğiniz an, dilediğiniz yerde yapabilmek için hemen cep telefonunuza indirin ve kullanmaya başlayın.

Daha Önce İşçiMatik Uygulamasını Kullanmadınız mı?

Hemen Uygulamamızı İndirin!

Google Play Apple Store